+90 532 559 23 89

YARDIM AMAÇLI KURULAN KAMPLAR

Doğal afetler veya Mülteci akını durumlarında kurulan geçici kamplarda bulaşıcı hastalık riskleri bulunmaktadır. En büyük sağlık sorunu, hijyen koşullarının iyi olmamasından kaynaklanan ve daha çok çocukların etkilendiği hastalıklardır. Yaz ve Kış ayları hastalıklar açısından daha sıkıntılı geçmektedir. Buralarda oluşturulan sosyal yaşam alanları hastalıkların daha çok insana bulaşmasına yol açabilmektedir. Günümüzde, mülteciler kaynaklı bulaşıcı hastalık vakaları insanları rahatsız etmektedir.

Nano teknoloji dezenfeksiyon uygulamalarıyla, önemli noktalarda gerekli zaman aralığında dezenfeksiyon işlemi ile hızlı ve hatasız hijyen sağlamak mümkündür. İşlemin kısa sürmesi, hatasız ve hızlı etki göstermesi gibi faktörlerle,virüs,bakteri,mantar,spor ve tüm zararlı mikroorganizmaları yok ederek, hastalıkların bulaşmasını önleyebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

ASH Makina İthalat İhracat 2009 yılında kurulmuş genç bir firmadır. ASH Makina İthalat İhracat Türkiye'de ihtiyaç duyulabilecek çeşitli İlaçlama Makinaları, Sera ilaçlama Makinaları, Mantarhane Nemlendirme Makinaları, Çevre Sağlığı İlaçları ve Malzeme satışı konularında hizmet vermektedir. .....Devam için Tıklayınız.

HIZLI MENÜ

ULV Seralar İçin

Klordioksit Nedir

ULV Mistblower

Tarımda Klordioksit

Thermal Fog 10 Litrelik

Suyun Klordioksirle Dezenfektanı

Thermal Fog 70 Litrelik

Kanatlılarda Klordioksit

Tavuk Kümesleri

Mantar Üretiminde Klordioksit

Klordioksitin Avantajları

Video

ADRES

ASH Makina İthalat İhracat

Turgut Özal Mahallesi 1949 Cadde 1/2

Yenimahalle / Ankara

Telefon

 

Mobil

:

 

:

+90 312 256 14 99

 

+90 532 559 23 89

e - satış için tıklayınız

© Copyright 2017 Firma Adı Tüm hakları saklıdır.