+90 532 559 23 89

 

 

Termal Sisleyici Tarımsal ürünü dezenfekte etmek için küçük sis damlacık teknolojisinden yararlanırlar. Termal Sisleyici Uçuştaki zararlıları ve bitkinin yüzeyine yerleşmiş olanları etkileyen ince, yakın görünmez bir damlacık oluşturur. Sisleyicimiz, hem su hem de yağ bazlı kimyasalların dağıtımını yapabilir.

Sıcak Sislemeler

 

 

Sisleyicilerimiz, dağ ve orman bölgelerinde kolay haşere kontrolünü kolaylaştırır. Sonsuz ayarlanabilir akış regülatörü, gerekli debi ve sis damlacık büyüklüğünü sağlar. Bunlar depolar, fabrikalar, mandıralar, kümes hayvanı ahırları, gıda işleme tesisleri ve seralarda kullanım için mükemmeldir. Dezenfeksiyon, vektör kontrolü, haşere kontrolü ve bitki koruma dahil olmak üzere halk sağlığı koruması için kullanılan her türlü kimyasal maddeyi spreyleyebilirler.

ULV-Soğuk Sisleyiciler

 

 

 Elektrostatik, püskürtüldüklerinde sıvı damlacıkların içine elektrik yükünün eklenmesi işlemidir. Bu, damlanın yüzeyden veya işlemden geçirdiği üründen elektriksel olarak daha güçlü olmasını sağlar. Tıpkı mıknatıs gibi, birbirlerine çeker ve yüzey diğerinden daha fazla etkilenir. Basit bir şekilde, elektrostatiklerle yapılan uygulama solüsyonu püskürtünce, istenilen sonuç elde edilecektir.

Elektrostatik Sisleme

 

 

Bu bölümde Mantarhane nemlendirmede kullanılan ürünler, Tavuk kümeslerinde ve Yumurta kümeslerinde kullanılan sislemeler, Market-Okul-Kreş-İş yerleri- Depolar-Evler-Hastaneler-vb. yerlerde kullanılan dezenfektan ile Çevre sağlığı alanında kullanılan (karasinek, sivrisinek, bunların larvaları, fare vb.) İlaçlardır.

Diğer Ürünler

HAKKIMIZDA

ASH Makina İthalat İhracat 2009 yılında kurulmuş genç bir firmadır. ASH Makina İthalat İhracat Türkiye'de ihtiyaç duyulabilecek çeşitli İlaçlama Makinaları, Sera ilaçlama Makinaları, Mantarhane Nemlendirme Makinaları, Çevre Sağlığı İlaçları ve Malzeme satışı konularında hizmet vermektedir. .....Devam için Tıklayınız.

ADRES

ASH Makina İthalat İhracat

Turgut Özal Mahallesi 1949 Cadde 1/2

Yenimahalle / Ankara

Telefon

 

Mobil

:

 

:

+90 312 256 14 99

 

+90 532 559 23 89

e - satış için tıklayınız

© Copyright 2017 Firma Adı Tüm hakları saklıdır.