+90 532 559 23 89

Niçin ULV  ?

1-ULV ilaçlama tekniği, dumanlama sistemine göre ilaç partiküllerinin havada çok daha fazla kalabilmesinden dolayı en az 5 misli daha fazla randıman vermektedir.

2-U.LV sistemi Dünya Sağlık Örgütü'nün onayladığı bir ilaçlama tekniğidir. Çevre dostudur.

3-Çok daha az ilaçla daha çok alamın ilaçlanması mümkündür.

4-Mazotun yan kanserojen etkisi kalkmaktadır.

5-Mazotun ekonomik külfeti ortadan kalkmaktadır.

6-Dumanlamada kapanan kapı ve pencereler U.LV sisteminde arkına bile varılmadan ilacın evlerin içine girerek iç mekanlarında sağlıklı bir şekilde ilaçlanması sağlanabilmektedir.

Açık alanlarda su ile karıştırılan ilaç araca monte edilen,büyük kapasiteli ULV aleti ile yerden ve gerektiğinde uçan zararlıların sayısını azaltmak için havadan uygulanır. Kullanılan ilacın sağlık bakanlığı onaylı ve EC (Emülsifable Concentration) formülasyon tipide olması önemlidir. Ayrıca kullanılan insektisit ekolojik dengeyi bozmamalı haşereye bağışıklık türde olmamalıdır.

HAKKIMIZDA

ASH Makina İthalat İhracat 2009 yılında kurulmuş genç bir firmadır. ASH Makina İthalat İhracat Türkiye'de ihtiyaç duyulabilecek çeşitli İlaçlama Makinaları, Sera ilaçlama Makinaları, Mantarhane Nemlendirme Makinaları, Çevre Sağlığı İlaçları ve Malzeme satışı konularında hizmet vermektedir. .....Devam için Tıklayınız.

ADRES

ASH Makina İthalat İhracat

Turgut Özal Mahallesi 1949 Cadde 1/2

Yenimahalle / Ankara

Telefon

 

Mobil

:

 

:

+90 312 256 14 99

 

+90 532 559 23 89

e - satış için tıklayınız

© Copyright 2017 Firma Adı Tüm hakları saklıdır.